Rodina Trefliků

Poznaj sympatyczną Rodzinę Treflików!

Treflik, Treflinka i ich rodzinka pomagają dzieciom zrozumieć otaczający ich świat. Serial w telewizji, puzzle, gry, książki, audiobooki, zabawki, materiały edukacyjne – w treflikowym świecie każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci – świetną zabawę z sympatycznymi bohaterami, rodzice mnóstwo pomysłów na kreatywne, rozwijające spędzanie czasu z dzieckiem, a nauczyciele i opiekunowie przedszkolni – bazę wartościowych stworzonych przez specjalistów materiałów edukacyjnych.

Rodzina Treflików:

uwielbiany przez dzieci na całym świecie polski serial muzyczny dla dzieci tworzony w technice lalkowej przez Studio Trefl w Gdyni. Reżyserem animacji jest Marek Skrobecki, a przygodom Treflików towarzyszy muzyka skomponowana przez Andrzeja Krauze. Piosenkę tytułową serialu zaśpiewała Natalia Kukulska. Na 1 sekundę filmu przypada aż 25 zdjęć! Każda z postaci ma dziesiątki wymiennych pyszczków. Zobacz animatora przy pracy!

Treflik Treflinka
LOGO Bobaski i Miś

Bobaski i Miś:

najnowsza produkcja Studia Trefl skierowana do dzieci w wieku 0-2, tworzona w technice lalkowej, bez słów, z kapitalną muzyką, konsultowana przez psychologów dziecięcych. Bobaski i Miś to ciepła, zabawna opowieść o rodzeństwie, które nieustannie dziwi się światem i uczy się go przez zabawę. Reżyseruje Marek Skrobecki. Bajka jest bezpieczna dla maluchów, muzyka, tempo akcji i kolorystyka są dopasowane do możliwości percepcyjnych maluchów. 

Co nowego u Treflików?

No items were found matching your selection.

Zakupy z Treflikami to świetna zabawa!

No items were found matching your selection.

Strefa dziecka

Z Treflikiem i Treflinką nigdy nie będziesz się nudzić! Co dzisiaj robimy? Oglądamy odcinek serialu, porysujemy z Prince Kongiem, wyruszymy z podróż po świecie z Małym Wujciem, a może urządzimy z Treflikiem kolację na pikniku na środku pokoju? Była nuda, a są cuda!

Strefa dziecka 0-2 lata

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce id sem odio. Donec tempor, neque sit amet molestie luctus, diam nisl volutpat ante, nec elementum turpis sem id erat.

Strefa dziecka 3-5 lat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce id sem odio. Donec tempor, neque sit amet molestie luctus, diam nisl volutpat ante, nec elementum turpis sem id erat.

Strefa Rodzica

Trefliki to nie tylko dobra zabawa, ale też kreatywne i konsultowane przez specjalistów pomysły dla każdego rodzica, który chce wychować zdrowe, mądre i szczęśliwe dziecko. Jak zachęcić niejadka do jedzenia, dlaczego woda wystarczy do picia, czym się bawić, jak bez dramatu położyć dziecko spać, jak bezpiecznie wprowadzać dzieciom bajki na ekranach, jak wspierać rozwój dziecka, co wybrać na prezent dla małego dziecka, czym zająć dziecko w czasie kwarantanny lub anginy – pytania się mnożą, ale z pomocą naszych specjalistów i treflikowych przewodników – będzie łatwiej w jednym miejscu znaleźć na nie odpowiedzi.

Trefliki Bobaski wspierają rozwój dziecka w wieku 0-2 w duchu bliskości, z praktyczną dawką wiedzy

Trefliki pomogą twojemu przedszkolakowi zrozumieć otaczający go świat, wspierają jego rozwój emocjonalny i społeczny poprzez dobrą zabawę

strefa rodzica
strefa nauczyciela

Strefa Nauczyciela

Edukacja przez zabawę z Treflikami! Bogata baza różnorodnych materiałów edukacyjnych, scenariuszy zajęć, pomysłów na kreatywne zabawy w przedszkolu, a także konkursów dla przedszkolaków. Materiały zostały stworzone we współpracy z metodykami i pedagogami i są zgodne z podstawą programową. Trefliki są także bohaterami serii podręczników dla przedszkolaków wydanych przez wydawnictwo Podręcznikarnia.