Przeprowadzka i inne zwroty akcji. Małe i duże zmiany. Rodzina Treflików

Przeprowadzka i inne zwroty akcji. Rodzina Treflików 3D

W życiu Rodziny Treflików szykują się poważne zmiany. Na początek, Treflik i Treflinka organizują dla Małego Wujcia niespodziankę ‒ przeprowadzkę do nowego, cichego domku. Tylko czy to zamieszanie jest konieczne? Czy wszyscy na pewno chcą zmiany? 

W życiu dzieci pojawiają się momenty przełomowe – czasem bardzo trudne, czasem pozornie błahe, ale o wszystkich warto rozmawiać, a przy okazji, rozbrajać je śmiechem!

Książka „Przeprowadzka i inne zwroty akcji” zawiera stworzone pod okiem psychologa,  pełne ciepła i humoru, opowieści, które podpowiedzą, jak pomóc dziecku oswoić się ze zmianami, by czuło się bezpieczne, zauważone i ważne. Kłótnia z przyjacielem, zepsuta, ulubiona zabawka czy pojawienie się rodzeństwa nie będą już spędzały snu z powiek! 

Z Rodziną Treflików każda zmiana to nowa przygoda!

A jeśli chcecie pomóc Rodzinie Treflików przygotować się do ważnej w ich życiu zmiany, sięgnijcie po grę „Przeprowadzka” ‒  przy okazji przekonacie się, że pakowanie to wcale nie bułka z masłem!
 
Serial „Rodzina Treflików” to skierowany do dzieci animowany musical o przygodach Treflika, Treflinki i ich sympatycznej rodzinki, realizowany techniką lalkową. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.

Translate »