Strefa rodzica

Trefliki to nie tylko dobra zabawa, ale też kreatywne i konsultowane przez specjalistów pomysły dla każdego rodzica, który chce wychować zdrowe, mądre i szczęśliwe dziecko. 

Jak zachęcić niejadka do jedzenia? Dlaczego woda wystarczy do picia? Co wybrać na prezent dla Twojego dwu- lub trzylatka? Jak bez dramatu położyć dziecko spać z kolekcją na dobranoc? Czy to jest bajka bezpieczna dla mojego malucha? Jak wspierać rozwój dziecka? Czym zająć dziecko w czasie kwarantanny lub anginy?

To tylko kilka z nurtujących każdego rodzica pytań, ale z pomocą naszych specjalistów i sympatycznej rodziny Treflików – będzie łatwiej w jednym miejscu znaleźć na nie odpowiedzi.

Serial Bobaski i Miś wspiera rozwój dziecka w wieku 0-2 w duchu bliskości, z praktyczną, lekko strawną dawką wiedzy.

Trefliki pomogą twojemu przedszkolakowi zrozumieć otaczający go świat, wspierają jego rozwój emocjonalny i społeczny poprzez dobrą zabawę

Serial Rodzina Treflików

Date 1 sierpnia, 2020
Rodzina Treflików to świetny, od A do Z produkowany w Polsce, serial animowany, który od 2016 roku cieszy się popularnością wśród dzieci i ich opiekunów w różnym wieku i różnych narodowości, bo RODZINA RODZINĘ ZAWSZE ZROZUMIE. Nietuzinkowe, przesympatyczne i optymistycznie zielone Trefliki w ośmiominutowych odcinkach zapraszają wszystkich w odwiedziny do…
Czytaj więcej